۱۳۸۹ خرداد ۲۳, یکشنبه

در قدرت روزافزون جنبش سبز شک داری؟ از جمهوری اسلامی بپرس

دیروز به میدان های اصلی شهر سر زدم. رفتم هفت تیر، رفتم امام حسین، همه جا پر از مامور بود. از راه های فرعی خودم را به خیابان آزادی رساندم، حتی در آن راه های نیز مامور گماشته بودند. زیر سایه درخت های اطراف میدان آزادی پر بود از بسیجی ها با لباس های پلنگی که در دسته های 50 نفره جمع شده بودند. انبوه ون های سیاه به همراه چند دستگاه آمبولانس دور آزادی پارک کرده بودند؛ یعنی اینکه می زنیم، می کشیم. تا دلتان بخواهد ماشین پلیس در تردد بود، حتی پلیس های راهنمایی و رانندگی هم دیروز با خشونتی بی سابقه با رانندگان برخورد می کردند. وقتی از سر بهبودی تا میدان آزادی قریب به چند هزار نفر نیرو مستقر کرده بودند، خودت حساب کن ببین در کل تهران چقدر مزدور اجیر شده بود. می گویند 400 دستگاه اتوبوس از شهرستان ها گارد ویژه آورده بودند و من، با توجه به آنچه دیدم، این خبر را باور می کنم. خلاصه از سرباز و بچه بسیجی و گارد و نیروی انتظامی و پلیس راهنمایی و رانندگی، و گشت ارشاد و گارد سپاه، از در و دیوار مامور می ریخت. ****رژیم تا دندان مسلح اینطور از جنبش سبز هراس دارد زیرا وسعت و قدرت جنبش را خوب فهمیده؛ این همه هزینه می کند، اینطور آبروی نداشته اش را حراج می کند، تا فقط امروز را از سر بگذارند و بعد برای 4 روز بعد خاکی دیگر بر سر خود بریزد. آنوقت یک عده می آیند، دارند حلقوم خود را پاره می کنند که "دیدید؟ جنبش سبز دیگر توان ندارد" آخر برادر من! تو که خدای ناکرده ساندیس خور نیستی، تو که مثل همکار بسیجی من نیستی که امروز از صبح دارد زور می زند تا همین باور را تو مخ همه فرو کند، تو که مثل نویسنده خبر کیهان و سیمای میلی نیستی، پس لطفا لحظه ای فکر کن! آنکه در رویا سیر می کند تو هستی، نه من. من واقعیت را دارم می بینم و تو حداقل خیلی بدبین هستی. دوست من! اگر جنبش سبز مرده بود، جمهوری اسلامی هیچ وقت اینطور خام و سراسیمه تمام توان نظامی خود را در یک روز به میدان نمی آورد و از شهر یک پادگان بزرگ نمی ساخت.  فراموش نکنید که دیروز تازه یکسالگی جنبش سبز را جشن گرفتیم، این یعنی اینکه هنوز تا کامیابی نهایی راه درازی در پیش است.

۲ نظر:

 1. آی که واقعا گل گفتی دمت گرم

  پاسخحذف
 2. دوست عزیز!

  خوشحال می‌شیم نظرتون رو درباره مطلب جدید وبلاگ «گروه 23 خرداد» با عنوان «۲۲خرداد و چشم انداز جنبش سبز: ضرورت ارتقای هماهنگی و تشکیل گروههای کوچک» بدونیم.

  آدرس این نوشته هم به صورت زیر است
  http://23khordaad.blogspot.com/2010/06/blog-post_19.html

  از بلاگ ۲۳ خرداد دیدن کنید. اگر نظری هم در مورد نوشته های ما دارید خوشحال می شیم اونها رو بشنویم و با هم موردشون گفتگو کنیم.

  با سپاس
  گروه 23 خرداد

  پاسخحذف